Серпень уже перехилився через половину, а це значить, що до кінця літа залишилося зовсім трохи. Отже, незабаром почнеться новий навчальний рік, і гуртожитки нашого університету за підтримки профкому студентів ЗНТУ успішно завершують підготовку до приїзду мешканців.

Зокрема, у гуртожитку №4 були проведені серйозні ремонтні роботи. Оновився сходовий майданчик: з першого до четвертого поверху пофарбували стіни та стелю, полагодили сміттєпровід. На другому поверсі третього та четвертого блоку біля ліфту на сходах встановили склопакети. У першому та другому блоці з першого до дев'ятого поверху також відремонтовано сміттєпровід, пофарбовані перила та плінтуси. На восьмому поверсі третього блоку облаштовано кімнату для паління. Відремонтована сушильна кімната на другому поверсі третього блоку.

А найближчим часом планується замінити водопровід, з третього до шостого поверху третього блоку, щоб мешканці могли без проблем користуватися холодною та гарячою водою. На п'ятому поверсі третього блоку відремонтують два санвузли: покладуть плитку, зроблять перегородку та встановлять два унітази. Такі зміни відбудуться і на четвертому поверсі першого блоку: там також замінять водопровід, полагодять каналізацію та санвузли.

Поки що ремонти тривають і досить вдало. Сподіваємося, що зовсім скоро гуртожиток №4 приємно здивує колишніх та нових мешканців облаштованими зручностями та затишком!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ