Під час проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» оргкомітет буде неухильно керуватися «Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду».
До участі у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади приймаються по одній анкеті переможця І етапу студентської олімпіади  освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр» від одного ВНЗ.
До 1 березня 2012 року необхідно надіслати анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг». Учасникам, які до 1 березня надішлють лише електронний варіант анкети, обов’язково мати при собі оригінал анкети при реєстрації.
Викладачів, які супроводжуватимуть студентів (не більше 1 особи від одного ВНЗ), просимо повідомити про приїзд та потребу в поселенні до 25 березня 2012 року для замовлення перепусток.
Проїзд, поселення та харчування учасників і викладачів здійснюється за власний рахунок.
оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
зі спеціальності «Маркетинг»

Мазаракі А.А. – голова, ректор університету;
Притульська Н.В. – заступник голови, проректор з наукової  та навчально-методичної роботи.

Члени оргкомітету:
Шаповал С.Л. – проректор з науково-педагогічної
роботи;
Калиновська Л.Є. – начальник навчального відділу;
Гуляєва Н.М. – декан ФЕМП;
Мельниченко С.В.  – начальник науково-дослідної частини;
Даниленко Н.А. – заст. декана ФЕМП;
Ромат Є.В. – зав. кафедри маркетингу та реклами, відповідальний секретар оргкомітету;
Мельникович О.М. – професор кафедри маркетингу та реклами;
Бучацька І.О. – доцент кафедри маркетингу та реклами;
Дубовик Т.В. – доцент кафедри маркетингу та реклами;
Зіміна А.І. – доцент кафедри маркетингу та реклами;
Яцюк Д.В. – доцент кафедри маркетингу та реклами;
Голік О.В. – доцент кафедри маркетингу та реклами;
Алданькова Г.В. – ст. викладач кафедри маркетингу та реклами.

Файли: