Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році» № 1187 від 13.10.2011 року Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці».
Для участі у Конкурсі просимо до 20 січня 2012 року (за поштовим штемпелем) направити не більше трьох кращих робіт за кожним окремим напрямом конкурсу («Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці»).
Робоча мова Конкурсу – українська.