Ви є тут

Головна

За підтримки Запорізької міської ради кафедрою програмних засобів Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) в межах виконання міжнародних проектів «Centers of Excellence for young RESearchers» (CERES, Ref. No. 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) програми «Темпус» та «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» (ALIOT, 573818-EPP-1-2016-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) програми «Еразмус+» Європейського Союзу для 250 студентів та викладачів ЗНТУ було організовано відвідування чергового IT-форуму, що відбувся у «Козак-палаці» 29.09.2017 р.

IT-форум 2017 – це масштабна конференція, що зібрала сотні розробників програмного забезпечення, маркетологів, дизайнерів, підприємців, бізнесменів, студентів та викладачів IT-сфери. Захід проводився у шість потоків: Web Development, Mobile Development, Design & Q / A, Business, Marketing, FREE SPACE. Цікавою для відвідувачів виявилася Битва Start-UP, на якій було відібрано кращі ідеї з усієї України. Виставкову зону конференції заповнили робототехніка та Інтернет речей (IoT). Для відвідувачів працювали лаунж зона та зона активного відпочинку.

У заході, окрім ЗНТУ, також брали участь й інші університети. Кожен університет представив інформаційний стенд та демонстрував свої пропозиції щодо підготовки IT-фахівців. Значний інтерес в учасників IT-форуму викликав стенд кафедри програмних засобів ЗНТУ, яка є лідером підготовки IT-фахівців в регіоні та має лідерські позиції в науковій роботі та міжнародному співробітництві.

Приємними виявилися численні зустрічі представників кафедри програмних засобів та її колишніх випускників, які відбулися під час IT-форуму. Варто відзначити, що випускники кафедри програмних засобів ЗНТУ займають лідерські позиції на регіональному ринку праці в Запоріжжі: багато хто має власні фірми, працює на керівних посадах або є провідним фахівцем в IT-галузі.

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін