28 квітня в ауд. 530 на кафедрі БВУП відбулася науково-практична конференція присвячена проблемам будівництва в Україні. В рамках конференції студентам була дана можливість виступити з науково-дослідницькими доповідями на різні теми, пов'язані з індустрією будівництва. Як не дивно, основною темою конференції була проблема використання енергозберігаючих технологій і матеріалів, новинки іноземних енергоефективних рішень, а також, використання альтернативних джерел енергії. В останні роки дані теми набули особливої популярності і актуальність з огляду на постійні зміни цін і тарифів на паливо-енергетичні ресурси.

Студенти продемонстрували чудову обізнаність в цих питаннях, всебічно розкриваючи і висвітлюючи наявні проблеми і пропонуючи різні варіанти їх вирішення. Структурна цілісність і виважена подача підготовленого матеріалу, продемонстровані інформативні та ефектні комп'ютерні презентації, а також уміння працювати з публікою, показують високий і постійно прогресуючий рівень знань студентів кафедри БВУП.

Окремо варто відзначити склад викладачів кафедри БВУП, який був присутній і брав участь в проведенні наукової конференції. По закінченню багатьох доповідей викладачі часто доповнювали їх різним новими і цікавими фактами, пропонували іншу точку зору на освітлену проблему або повніше розкриваю наявну.

Ця науково-практична конференція є чудовою нагодою для кожного зі студентів придбати такий необхідний для подальшої наукової діяльності досвід розробки наукових статей і доповідей, вміння структуровано і всебічно викладати підготовлений матеріал, а також надбати необхідні навички виступу перед аудиторією.