Перший день канікул з Політехнікою завершено! Знайомство позаду, а найцікавіше попереду!

На початку молодих гостей привітав ректор нашого університету Віктор Грешта. А члени студентського самоврядування провели гру для зближення й теплішого знайомства школярів.

Попри повітряну тривогу, яка перервала наше знайомство, ми продовжили нашу активність в бомбосховищі. У неформальній обстановці представники Запорізької політехніки змогли поспілкуватись зі школярами, які були зацікавлені в діяльності нашого університету. Питання наших гостей стосувалися навчального процесу, спеціальностей, спортивної діяльності та студентського життя.

Друга половина сьогоднішнього дня була присвячена ознайомленню з матеріально-технічною базою університету. Ми провели екскурсію для наших гостей: показали наш музей технічного розвитку, а також продемонстрували лабораторії та кафедри, де залучили школярів до тематичних активностей. Серед яких: управління дронами, робототехніка, управління кранами та автоматизація механічних процесів.

Далі — більше!