Наприкінці літніх канікул студенти факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій Дмитро Акімов та Денис Левченко взяли участь в III Літній міжнародній школі з алгоритмічного програмування Algorithmic Leo Camp, яка проходила на базі Національного університету «Львівська політехніка». У супроводі наставниці — доцентки кафедри інформаційної безпеки та наноелектроніки Ганни Неласої — хлопці пройшли чотири тренувальні дні та позмагалися за кубок Лева.

Упродовж заходу учасники поглибили знання з алгоритмічного програмування під час вирішення алгоритмічно складних задач з наступним колективним розбором рішення. Надалі цей досвід допоможе впевнено працювати з професійними завданнями будь-якої складності.

Бажаємо нашим студентам успіхів у новому навчальному році!