Команду студентського самоврядування Запорізької політехніки було відібрано для участі у Програмі «Молодь змі(ц)нює Україну», що реалізується Фондом родини Богдана Гаврилишина в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

5 серпня представники студентського самоврядування долучились до форуму-відкриття програми «Молодь змінює Україну», яка об'єднала 75 учасників – громадських активістів, молодіжних лідерів, держслужбовців, представників медіа, соціальних підприємців з усіх куточків країни.

Програма зустрічі передбачала:

• знайомство нових учасників програми та нетворкінг
  • вітальне слово від президентки Фонду родини Богдана Гаврилишина Христини Гаврилишин-Батрух, голови Фонду Маріанни Єлейко
  • 2 панельні дискусії із топспікерами: «Цінності, які нас тримають» та «Досвід, який нас надихає»

Попереду навчання проєктному менеджменту, створення і втілення нового молодіжного проєкту та змагання за здобуття гранту на його реалізацію.

Бажаємо удачі та перемоги нашому студентству!