Кафедра психології продовжує серію тренінгів та майстер-класів для своїх здобувачів. Так, 6 грудня відбувся тренінг для студентів-психологів 1 курсу (групи СН-113 та СН-123) — «Глибини взаєморозуміння: самопізнання та саморегуляція емоцій», який провели Анастасія Гармаш (викладачка кафедри, кураторка першого курсу) та Єлизавета Пащенко (студентка 4 курсу, група СН-110). Учасниками стали ті першокурсники, які наразі перебувають у нашому прифронтовому місті. Всього було залучено 24 студенти.

Під час тренінгу Анастасія Гармаш познайомила учасників з теоретичними аспектами самопізнання та саморегуляції емоцій, а Єлизавета Пащенко доповнила теоретичний блок прикладами з власного студентського життя. Здобуті знання стали основою для практичної частини тренінгу, де учасники мали можливість використати отримані інструменти для власного самопізнання та регуляції емоцій.

Групові вправи, дискусії та рольові ігри дозволили студентам відчути на практиці важливість управління власним емоційним станом у різних ситуаціях. Під час тренінгу особлива увага була приділена важливості збалансованості емоцій та їхнього позитивного впливу на розвиток особистості. Як зазначає Анастасія Гармаш: «Вивчення власних емоцій та навичок їхньої регуляції може стати ключем до підвищення якості життя та досягнення особистого та професійного росту».

Тренінг «Глибини взаєморозуміння: самопізнання та саморегуляція емоцій» став прикладом того, як психологічні знання можуть бути практично впроваджені в повсякденне життя студентів, щоб покращити їхні навички саморегуляції та самопізнання та допомогти їм досягти успіху як в навчанні, так і в майбутній професійній діяльності. Родзинкою тренінгу стала гра «Таємний Санта», під час якої учасники мали можливість зробити подарунки один для одного.

Учасники тренінгу були в захваті від зустрічі та надали позитивний зворотний зв'язок ведучим.

Кафедра психології планує і надалі проводити серії тренінгів та майстер-класів для наших здобувачів, залучати все більше студентів до групової взаємодії.

Участь у заході здобувачів спеціальності 053 «Психологія» здійснено в межах впровадження та реалізації проєкту Міністерства освіти й науки України «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти».