24 березня було проведено круглий стіл «STEАM-освіта: від теорії до практики».

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра UNESCO з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Мета заходу – виокремлення теоретичних засад становлення STEAM-освіти, обговорення актуальних питань освітнього простору STEAM, навчальних STEAM-практик і технологій.

Однією із спікерок пленарного засідання була доцентка кафедри електропривода та автоматизації промислових установок Олена Назарова, яка представила НУ «Запорізька політехніка» і виступила з доповіддю на тему: «Впровадження STEAM-освіти як запорука ефективності українських стартапів».

Тези доповідей буде безкоштовно опубліковано у збірнику публікацій круглого столу «STEАM-освіта: від теорії до практики» та оприлюднено на сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Повний запис всіх виступів учасників круглого столу доступний за посиланням 🔗

Всі учасники отримали електронні сертифікати, спікери відзначені подяками Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Щира вдячність за організацію інформативного та перспективного заходу, за можливість обміну досвідом з колегами, за цікаві ідеї, які можна впровадити і розвивати у STEAM-освіті!