Запорізька політехніка об'єднує студентів з усіх регіонів України. У круглому столі, що відбувся 10 листопада, взяли участь представники Обласної студентської ради, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, НТУ «Дніпровська політехніка», Херсонського національного технічного університету, а також члени ГО «Студентство» та МГО «UkrTeenScience».

Молодіжні лідери ділились своїм досвідом подолання сучасних викликів, обговорювали особливості реалізації молодіжної політики в університетах. Також, учасники круглого столу визначили потреби сучасного студента та обговорили принципи дотримання академічної доброчесності.

Голова студентського самоврядування Запорізької політехніки Марія Павленко презентувала доповідь «Міжнародне партнерство: досвід та перспективи». Вона розповіла про нюанси та труднощі співпраці нашого студентства з міжнародними партнерами, загальні тенденції у діяльності іноземних студентських рад та новітні можливості для України.

Вдячні всім, хто долучився до круглого столу! Чекаємо на нові зустрічі!