Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта взяв участь у роботі круглого столу «Сучасне суспільство: цінності, наука, закон та безпека» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за організації Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України та Асоціації соціального розвитку через право.

З вітальним словом виступила Наталія Оніщенко, заступниця директора з наукової роботи Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, докторка юридичних наук, професорка, академік Національної академії правових наук України.

Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України Михайло Смокович висвітлив тему фундаментальної ролі правосуддя у сучасному суспільстві, інтеграції науковців до процесів реалізації правосуддя через імплементацію їхнього бачення ухвалення рішень на законодавчому рівні.

Змістовною також була доповідь судді Запорізького окружного адміністративного суду, кандидата юридичних наук, доцента Олега Прудивуса на тему «Адміністративна юстиція як система захисту цивілізаційних цінностей», у межах якої він висвітлив проблеми реалізації виконавчою владою норм, створених законодавцями та системи соціального захисту громадян з боку держави.

Наш земляк, чемпіон Світу та Європи з плавання, срібний призер Олімпіади, народний депутат України 8 скликання Денис Силантьєв презентував тему, присвячену актуальності науки у суспільному житті у контексті присутності у кожній галузі життєдіяльності наукової складової, наголосив на реалізації проєктів з реабілітації військових та цивільних.

У межах заходу спільно із завідувачкою кафедри «Фізична терапія та ерготерапія» Ольгою Ковальовою ректор презентував діяльність Запорізької політехніки в умовах війни у контексті визначення фундаментальної ролі університету у розвитку сучасного суспільства, зокрема поділились досвідом Національного університету «Запорізька політехніка» у реалізації лідерських ініціатив з консолідації суспільства, зокрема освітян, науковців, бізнесу, представників громад у кризових реаліях розвитку регіону та продемонстрували результати наукових досліджень, спрямованих на фізичну на ментальну реабілітацію військових.

Наш університет продовжує виконувати задачі провідного закладу вищої освіти та забезпечує стійке функціонування освітньої екосистеми Запорізького регіону, формування і збереження його людського капіталу.

Вдячний Інні Силантьєвій за запрошення і можливість популяризувати досягнення Запорізької політехніки на теренах країни!