Ви є тут

Головна

З 24 до 27 листопада у гуртожитку №2 ЗНТУ пройшли змагання на Кубок студмістечка з настільного тенісу. Турнір складався із трьох відбіркових турів, які за звичаєм підсумувалися фіналом.

У перший день Кубку, 24 листопада, свої спортивні вміння продемонстрували мешканці 2-ого гуртожитку. В якості суддів виступили заступник голови студради гуртожитку Сердюк Артур, а також екс-голова студради гуртожитку Мороз Гаррі. У відборі взяли участь 12 хлопців, а почесні місця за традицією посіли троє:

• І місце – Гаврилов Єгор Олександрович (МТУ-122);
  • ІІ місце – Саловаров Андрій Сергійович (М-114);
  • ІІІ місце – Войчук Богдан Миколайович (ІФ-314).

Другий день змагань, 25 листопада, ознаменувався жіночою грою. Дівчата-представниці гуртожитку №3, №4 та ЗКР розіграли місця із таким результатом:

• І місце із впевненим відривом – Дорошенко Олена Вадимівна (РТ-212);
  • ІІ місце – Сидоренко Владислава Олександрівна (РТ-911);
  • ІІІ місце – Великотная Оксана Олександрівна (ФЕУ-614).

Суддями на цей раз виступили староста 4-го поверху гуртожитку №2 Риженьких Денис, а також представник гуртожитку №4 Кошелюк Руслан.

Того ж дня пройшов відбірковий етап гуртожитку №4 ЗНТУ. Поборотися за участь у фіналі прийшло 6 хлопців, і свою путівку до вирішального змагання отримали:

• І місце – Фокін Олександр Дмитрович (УФКС-119);
  • ІІ місце – Зюзін Микола Вікторович (Е-513);
  • ІІІ місце – Дегтяренко Юрій Юрійович (УФКС-213).

Слід зазначити, що боротьба за ІІ місце була жорсткою та напруженою, жоден не хотів поступатися опоненту, але, як годиться, лише один на цьому етапі став переможцем за рішенням справедливих суддів: Риженьких Дениса, Кошелюка Руслана і Мороза Гаррі.

26 листопада свою майстерність демонстрували мешканці гуртожитку ЗКР. У відборі взяли участь 5 хлопців, а фаворитами змагання стали:

• І місце – Данильченко Артем Ігорович (РТ-212);
  • ІІ місце – Шевченко Андрій Ігорович (МТУ-212);
  • ІІІ місце – Сиротенко Євгеній Олександрович (ІФ-514).

Суддями цього дня виступили Мороз Гаррі й Кошелюк Руслан.

Нарешті 27 листопада пройшов фінал Кубку студмістечка з настільного тенісу! У фіналі змагання взяли участь команди від кожного гуртожитку ЗНТУ, до складу яких увійшли студенти-володарі перших трьох місць кожного відбору, а також голови студрад гуртожитків у якості капітанів. Головою судейської колегії виступив Мороз Гаррі, його помічниками стали Кошелюк Руслан та Риженьких Денис. Цікаві, напружені, динамічні поєдинки були зіграні, в результаті впевнену перемогу отримали хлопці з гуртожитку №2 ЗНТУ!

Ми поспілкувалися з капітаном команди 2-ого гуртожитку, організатором змагання, Капустяном Дмитром: «Хлопці поставилися до гри серйозно, добре готувалися, відточували та закріпляли навички. Дійсно приємно, що подібні змагання вже стали традицією. Радий, що перехідний Кубок залишився у нашому гуртожитку. Всім спасибі за участь, а профкому студентів ЗНТУ за підтримку турніру. Плануємо и далі організовувати різноманітні спортивні змагання на рівні нашого студмістечка з року в рік».

Тож вкотре вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових успіхів!