6 грудня в НУ «Запорізька політехніка» пройшла лекція керівника проєктів організаційного розвитку, консультанта і ментора Дія-Бізнес, консультанта ЄБРР Іллі Новікова на тему «Підприємництво і пошук бізнес-ідеї».

Ілля Новіков — консультант і експерт у сфері управління та розвитку з винятковим досвідом: 15 років в управлінні, 20 років роботи з кадрами, 10 років у консалтингу та проєктах з розвитку бізнесу.

Разом зі студентами пан Ілля обговорив такі питання:

• бажання стати бізнесменом: власна мотивація, готовність ризикувати, вміння ухвалювати рішення та керувати командою, стратегічне мислення
  • міфи та ілюзії про власну справу: швидкий успіх, розмір стартового капіталу, робочий графік, відсутність контролю
  • пошук бізнес-ідеї: аналіз ринку, тренди та інновації, попит, експериментальний підхід

Дякуємо Кластеру IAM — Запоріжжя й особисто Андрію Карпенку за допомогу в організації зустрічі!

За детальною інформацією щодо майбутніх зустрічей з представниками різних сфер звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. – Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99;