29 лютого ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта підписав меморандум про співпрацю із центром підтримки та допомоги маріупольцям у Запоріжжі «ЯМаріуполь».

У межах нашого майбутнього співробітництва ми працюватимемо у різних напрямах, зокрема розміщення внутрішньо переміщених осіб у гуртожитках, екскурсії університетом для дітей ВПО, профорієнтаційна діяльність для підлітків Маріуполя, програма підтримки ветеранів та їхніх сімей, зокрема психологічна разом з відповідною кафедрою.

Учасники обговорення поділилися досвідом роботи у прифронтовому місті, співпраці з міжнародними фондами й розробки підходів до перекваліфікації переселенців з метою отримання нових професій відповідно до вимог сучасного ринку праці.

Впевнені, разом ми створимо міцне підґрунтя для нового старту комунікації, співпраці, підтримки та реалізації спільних проєктів та програм орієнтованих на консолідацію всього українського суспільства у подоланні викликів сьогодення!