28 лютого ректор НУ «Запорізька політехніка» підписав меморандум про співпрацю з Arricano — девелопером ТРК CITY MALL, в особі директорки торговельного комплексу Вардуі Батракової.

У нашого університету та Arricano, зокрема ТРК CITY MALL, довга історія взаємодії: це і благодійні акції з благоустрою території міста, і проведення спільних заходів.

Тепер ми плануємо організовувати стажування і практику для студентів Запорізької політехніки: інженери, маркетологи, спеціалісти з програмного забезпечення, проєктні менеджери зможуть взаємодіяти з провідними фахівцями галузі для здобуття реального практичного досвіду.

Команда Запорізької політехніки разом із Arricano готові підтримувати молодіжні ініціативи, запропоновані нашими студентами!