1 лютого 2023 року ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та директор Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Іван Каркоцький підписали Договір про співпрацю.

Головною метою меморандуму є підвищення рівня професійної підготовки студентів та забезпечення практичної складової дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Студенти Національного університету «Запорізька політехніка» матимуть змогу пройти практику та отримати перше робоче місце.

Сторони обговорили спільне використання наукових розробок і рекомендацій для втілення їх у практичну діяльність, проведення спільних нарад, науково-практичних конференцій, засідань та круглих столів, майстер-класів, екскурсій, тренінгів тощо.

Особливу увагу було приділено можливості працевлаштування випускників Національного університету «Запорізька політехніка» в Запорізькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Впевнені в плідній співпраці задля надання якісної освіти для студентства Запорізької політехніки!