9 листопада ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта підписав меморандум з директоркою Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» Оленою Орлюк.

Співпраця передбачає сприяння розвитку інноваційної інфраструктури, зокрема офісів трансферу технологій, стартап-шкіл, інкубаторів, акселераторів, наукових парків та інноваційних хабів, проведення спільних освітніх заходів та тренінгів з питань інтелектуальної власності та інноваційної діяльності, впровадження інновацій у формування нової стратегії регіонального розвитку.

Представники TISC презентували своє бачення нашої майбутньої роботи. Ігор Паренчук розповів про двоетапну програму роботи з технологічними галузями. Перший етап стосується опанування теорії, а другий — розробки практичних рішень. Під час зустрічі було обговорено проєкт створення хабу та лабораторії інновацій на базі Запорізької політехніки.

Віктор Грешта запросив наших майбутніх партнерів проводити офлайн-воркшопи для студентів, а також запропонував розвивати спільну наукову діяльність.

Інтелектуальна власність є одним з ключових аспектів на шляху України до Євросоюзу, а також до створення інноваційно привабливої держави!