8 вересня ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та ректорка Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького Наталя Фалько підписали меморандум про співпрацю наших закладів.

Наша взаємодія передбачає розвиток спільної освітньої, наукової й економічної діяльності, що означає запровадження новітніх форм партнерських відносин на шляху до створення асоціацій, концернів, консорціумів, пулів та інших національних та міжнародних форм організації, що мають єдині цілі.

Партнерство наших університетів також реалізуватиметься в таких напрямах:

• налагодження і координація міжуніверситетської співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності у національному та міжнародному масштабах
  • реалізація програм академічної мобільності
  • організація спільних конференцій, семінарів та інших наукових форумів
  • підготовка та видання спільних навчальних і наукових публікацій

Чекаємо на перші результати співпраці!