Спільний шлях до нових досягнень! Ректори НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало підписали меморандум про співпрацю!

У сфері освіти ми плануємо розвивати структуру та зміст навчальної підготовки, організовувати заходи, обмінюватись методичними розробками та публікаціями. Також ми хочемо створювати спільні освітні програми та підтримувати академічну мобільність між нашими університетами.

У науковій галузі університети будуть працювати в напрямі розвитку спільних наукових досліджень, підтримувати один одного під час участі в національних та міжнародних програмах, а також організовувати спільні наукові конференції. Також ми сприятимемо розвитку інноваційних технологій та взаємному обміну науковою інформацією.

Ми сподіваємось на взаємодопомогу в розбудові інфраструктури університетів, підтримку комерціалізації наукових розробок та трансферу технологій. Впевнені, що разом зможемо досягти нових висот!

Наші університети об'єднуються для спільного розвитку, взаємовигідних партнерств і створення сильної освітньо-наукової спільноти. Ми віримо, що разом зможемо навчитися та досягнути більше й змінити світ навколо нас!

Разом ми будуємо майбутнє освіти, науки та держави!