Співробітники кафедри прийняли участь у роботі V Міжнародного наукового конгресу Society of Ambient Intelligence (доктор філософських наук, професор Василь ПОПОВИЧ виступив одним з організаторів Конгресу), метою якого є генерація нових знань, обмін інформацією та передовим досвідом з урахуванням ключових факторів та особливостей технологічного розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації цифрової економіки. Конгрес об'єднав учасників України, Латвії, Узбекистану, Португалії, Індії.

НПП кафедри соціальної роботи та психології ініціювали підписання меморандуму про співробітництво між НУ «Запорізька політехніка» та Гданським університетом.

University of Gdansk - Memorandum of Understanding (PDF, 312 KБ)

Викладацький склад кафедри постійно підвищує свою майстерність. Стажування та підвищення кваліфікації стимулює перегляд матеріалів освітніх компонентів освітніх програм.

IV Міжнародний науковий конгрес SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021

12 квітня 2021 року, стартував IV Міжнародний науковий конгрес Society of Ambient Intelligence, який об'єднав понад 500 учасників із більш ніж 20 країн світу.

Мета конгресу – генерація нових знань, обмін інформацією та передовим досвідом з урахуванням ключових факторів та особливостей технологічного розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації цифрової економіки.

Конгрес відкрили керівники університетів, наукових інституцій та організацій України, Латвії, Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Грузії, які стали співорганізаторами цього наукового заходу. До його відкриття долучилися й представники НУ«Запорізька політехніка», завідуючий кафедрою кафедри соціальної роботи та психології - доктор філософських наук, професор Попович Василь Михайлович виступив одним з організаторів Конгресу.