У рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність для українських вищих навчальних закладів відкриті можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами за проєктами з міжнародної кредитної мобільності.

Студентам, охочим взяти участь у конкурсі на кредитну мобільність, необхідно надіслати до 30 грудня (для навчання у весняному семестрі) або до 31 травня (для навчання у осінньому семестрі) координатору програми професорці кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електронну адресу galina.tabunshchik@gmail.com та провідній фахівчині відділу міжнародних зав'язків Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zntu.edu.ua) такі документи:

– мотиваційний лист англійською мовою;

– рекомендаційний лист від викладача або керівника дипломного проєкту з зазначенням теми дипломного проєкту;

– документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою на рівні не нижче B1.

Викладачам, охочим взяти участь у викладацькій мобільності, що обов'язково містить 8 годин лекцій, необхідно надіслати професорці кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону адресу galina.tabunshchik@gmail.com:

– резюме англійською мовою (curriculum vitae);

– робочу програму дисципліни англійською мовою (syllabus);

Додаткову інформацію щодо кредитної мобільності можна отримати на сайті національного Еразмус+ офісу, а також в опублікованому Програмному документі (Programme Guide)