1 листопада в Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулося нагородження переможців конкурсу «Zaporizhzhia Space Challenge».

Planetarium Noosphere та НУ «Запорізька політехніка» провели конкурс для школярів 1-11 класів, студентів коледжів та 1-5 курсів закладів вищої освіти міста Запоріжжя. У своїх конкурсних роботах учасники об'єднали науковий підхід з творчим. А також виграли космічні призи!

У межах конкурсу молодь Запоріжжя створювала відеоролики на обрану космічну тему для платформи тікток. Відео розміщувалися на платформі, а згодом роботи брали участь у рандомному розіграші.

Наші учасники шукали планети з прісною водою, досліджували клімат Марсу та записували інтерв'ю з інопланетянином. Серед понад 50 відеороликів було рандомно обрано 8 переможців, які отримали подарунки від Planetarium Noosphere.

Переможців конкурсу «Zaporizhzhia Space Challenge» нагородили виконавча директорка ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» (Planetarium Noosphere) Юлія Прибиткова та ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта.

Дякуємо кожному за участь у конкурсі!