Ректор НУ «Запорізька політехніка» та проректор Андрій Іванченко разом з членами Асоціації Азово-чорноморських університетів продовжують налагоджувати зв'язки з польськими університетами.

В Люблінському католицькому університеті, який названо на честь Папи Римського Івана Павла II, який довгий час викладав в цьому університеті, вони ознайомились з організацією роботи бюро кар'єри, яке є посередником між студентами, випускниками та роботодавцями. Проректорка університету Беата Піскорська відзначила високий рівень знань і старанність вступників до католицького університету з України, яких традиційно вступає найбільше серед іноземних громадян.

Представники Запорізької політехніки також провели робочу зустріч з ректором університету Марії Кюрі-Склодовської Radosław Dobrowolski та керівним складом університету. Вони обговорили напрями співробітництва в науковій діяльності з можливістю проведення спільних досліджень з використанням експериментального обладнання партнерських університетів Любліна, організацію академічної мобільності здобувачів вищої освіти та професорсько-викладацького складу.

Ректор університету високо оцінив прагнення керівників українських університетів у запровадженні найкращих практик організації освітнього середовища та сучасних наукових технологій і запевнив у підтримці польськими колегами євроінтеграційних процесів в Україні. Домовились про визначення можливих напрямів спільної діяльності, їх детальне вивчення і обговорення конкретних механізмів їх реалізації на спільній конференції Асоціації Азово-чорноморських університетів та Об'єднання Люблінських університетів, до складу якого входять 4 університети Любліна, яку планується провести вже у першій декаді листопада.