• Задоя Н. О. Формування пусковой мембрани із застосуванням радіаційних методів твердіння [Текст]/   Н.О. Задоя //Тиждень науки-2019. Машинобудівний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 15–19 квітня 2019 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – с.100-101 -1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана. ISBN 978-617-529-219-8.
  • Задоя Н.О. Радіаційна обробка в технології виготовлення виробів із склопластиків[Текст] / Н.О. Задоя, Н.Г. Рудик // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні.‒ ЗНТУ, 2018.‒№2.‒ С.62-67.
  • Задоя Н.О. Применение математического моделирования при изучении процессов нагрева стеклопластиков [Текст]/ Н.О. Задоя //Тиждень науки: щоріч. наук.- практ. конф., 16-20 квітня 2018 р.: тези доп. / Редкол.: В.В. Наумик (відпов. Ред.) Електрон. дані.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - с.246 - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - назва з тит. екрана.
  • Задоя Н.О. Радіаційна обробка в технології виготовлення виробів із склопластиків [Текст]/Н.О. Задоя, К.С. Петрик //Тиждень науки: щоріч. наук.- практ. конф., 16-20 квітня 2018 р.: тези доп. / Редкол.: В.В. Наумик (відпов. Ред.) Електрон. дані.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - с.251-252 - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - назва з тит. екрана.
  • Задоя, Н.О. Комбінований спосіб виготовлення виробів із склопластиків [Текст]/ Н.О. Задоя, С.Ю. Єсін (ст. гр. М-324сп)//Тиждень науки: щоріч. наук.- практ. конф., 18-21 квітня 2017 р.: тези доп. / Редкол.: В.В. Наумик (відпов. Ред.) Електрон. дані.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. - с.230 - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - назва з тит. екрана.
  • Задоя, Н.О. Вплив інфрачервоного нагріву на затвердіння склопластиків [Текст]/ Н.О. Задоя //Тиждень науки: щоріч. наук.- практ. конф., 18-21 квітня 2017 р.: тези доп. / Редкол.: В.В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. Дані.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. - с. 221 - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - назва з тит. екрана.
  • Задоя, Н.О. Моделирование процесса нагрева плоских стеклопластиков радиационными методами облучения [Текст]/ Н.О. Задоя//Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. ЗНТУ, 2016. №1. С.106-109.
  • Задоя Н.А. Моделирование процесса нагрева цилиндрических стеклопластиков радиационными методами облучения / Н.А. Задоя, Т.А. Манько // Электронная обработка материалов. - 4, 2008.
  • Задоя Н.А. Получение намоточных конструкций из стеклопластиков с использованием ИК нагрева / Н.А. Задоя, Т.А. Манько // Электронная обработка материалов. - 9, 2006.
  • Задоя Н.А. Радиационное отверждение стеклопластиков ускоренными электронами / Н.А. Задоя, Т.А. Манько // Сб. "Вестник ДНУ". Ракетно-космічна техніка. - вип. 12, 2004.
  • Задоя Н.А. Радиационная обработка изделий в ракетно-космической технике / Н.А. Задоя, Т.А. Манько // Сб. "Вестник ДНУ". Ракетно-космічна техніка. - вип. 7, 2003.
  • Задоя Н.А. Моделирование процесса нагрева стеклопластиков комбинированным способом / Н.А. Задоя, Т.А. Манько // Проблемы высокотемпературной техники. - 2002.