УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У НДРС

Здобувачі вищої освіти активно приймають участь у конференціях як вузівських, так і міжнародних.

КОНФЕРЕНЦІЇ

Щорічно міжвузівська конференція ЗНУ РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ

1. Мартинова Марія Романівна (ГФ-319м) «Особливості передачі авторського стилю Ред’ярда Кіплінга в збірці «Книга Джунглів»» (наук. кер.: к.філол.н., доц. Костенко Г.М.)

2. Горбунова А.С. (ГФ-328) «Ромео та Джульєтта» В. Шекспіра в музиці: специфіка інтермедіального діалогу» (наук. кер.: к.філол.н., доц. Тарасенко К.В.)

3. Павленко М.В. (ГФ-318) «Стратегії популяризації Вільяма Шекспіра у молодіжному середовищі» (наук. кер.: к.філол.н., доц. Тарасенко К.В.)

4. Матюхін А. (ГФз-319м) Екстралінгвістичні особливості сучасного знайомства (на прикладі серіалу «Секс та місто») (наук. кер.: к.філол.н., доц. Кузнецова І.В.)

5. Артеменкова О.К. (ГФ-319м) НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПЕЦИФІКА ФРАЗЕОЛОГІЧНИХ ОДИНИЦЬ З КОМПОНЕНТОМ «ПТАХ»

6. Анисимова В. (ГФ-319м) ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСЛІВ’ЇВ З ГЕНДЕРНИМ КОМПОНЕНТОМ В СУЧАСНІЙ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

7. Мельнічук А.О. (ГФ-319м) Звуковідтворююча лексика як спосіб створення емоційної насиченості тексту романах Дена Брауна «Янголи та демони» і «Код да Вінчі»

8. Є.І. Гутарєва (ГФ-317) Мовна та культурна адаптація рекламних повідомлень компанії Coca-Cola відповідно до цільової аудиторії (наук.кер.: к.філол.н., доц. К.А.Лут )

9. Міжнародна науково-практична конференція «Філологічні науки: сучасні тенденції та фактори розвитку» (м. Одеса, 25-26 січня) Лисенко А.І. Філософсько-моральний підтекст творів А.Мердок (наук. кер.: канд. філол. н., доц. Лут К. А.)

ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти:

1. Чепінога В.В. студ. гр. ГП-413 Всеукраїнський конкурс 2014/2015 н.р. з конкурсною роботою «Лексико-семантичні особливості вживання крнцептів RED/КРАСНИЙ та WHITE/БЕЛЫЙ в англомовній та російській лінгвокультурах (порівняльний аналіз)». Науковий керівник – зав. каф. ІМПС, канд. ек. наук, доц. Брутман А.Б.

2. Яценко І.Р. студ. гр. ГП-413 Всеукраїнський конкурс 2015/2016 н.р. з конкурсною роботою «Прагматичний аналіз англомовного рекламного дискурсу». Науковий керівник – зав. каф. ІМПС, канд. ек. наук, доц. Брутман А.Б.

3. Дорошенко А.Р. студ. гр. ГП-211с Всеукраїнський конкурс 2015/2016 н.р. з конкурсною роботою «Шляхи словотворення в американському варіанті англійської мови». Науковий керівник – старш. викл. Полєжаєв Ю.Г.

4. Клюшник Д.Г. студ. гр. МТУ-113 Всеукраїнський конкурс 2014/2015 н.р. з конкурсною роботою «Німецькомовні лінгвокультурні засоби вербалізації концепту з домінантою Arbeit». Науковий керівник – канд. філол.наук., доц. Прохорова П.В.

5. Волкобой М.В. студ. гр. МТУ-120 Благодійна Стипендіальна програма «Завтра.UA – 2014» з конкурсною роботою «Культурологічний аспект сучасної німецькомовної паремії». Науковий керівник – канд. філол.наук., доц. Прохорова П.В.