14 листопада студенти Запорізької політехніки взяли участь у 47-ій науково-технічній конференції молоді від ПАТ «Запоріжсталь».

Упродовж роботи студентської секції у змішаному форматі автори презентували й обговорювали з експертною комісією власні напрацювання щодо економії енергоресурсів, скорочення витрат на ремонти, скорочення простоїв технологічного обладнання, модернізації обладнання, покращення якості продукції. Ці задачі молодь пропонувала розв'язувати із використанням різних підходів, адже до заходу радо долучилися представники різноманітних спеціальностей: Артем Коняхін — «Металургія», Володимир Мітін — «Прикладна механіка», Радіон Богунов — «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка», Таїсія Водяницька і Поліна Бєлоусова — «Будівництво та цивільна інженерія», Вікторія Діденко — «Маркетинг», Альона Котегова — «Право».

Експерти запропонували кожному учаснику обмінятися контактами для подальшої співпраці, присутніх заохотили сувенірами, автори ж найуспішніших презентацій відзначені нагородами: Вікторія Діденко отримала диплом за найкращу доповідь і грошову премію, Альоні Котеговій вручили цінний приз.

Щиро вітаємо зі здобутками! Попереду — нові горизонти та професійний розвиток! Натхнення й успіхів!