Розроблена на кафедрі "Фізична терапія та ерготерапія" навчально-методична документація та література відповідає вимогам Положення про організацію освітнього процесу в НУ «Запорізька політехніка» та орієнтована на кредитно-модульну систему організації навчального процесу, яка ґрунтується на поєднанні модульних технологій і залікових кредитів, охоплює зміст, форми та засоби навчального процесу, форми контролю якості знань і умінь та навчальної діяльності студента у процесі як аудиторної, так і самостійної роботи.

Навчально-методична діяльність кафедри орієнтована на Європейську кредитно трансферно-накопичувальну систему, що використовується в Європейському просторі вищої освіти з метою надання, визнання, підтвердження кваліфікацій та освітніх компонентів і сприяє академічній мобільності здобувачів вищої освіти.

До переліку навчально-методичних документів кафедри належать:

• навчально-методичні комплекси дисциплін,
  • програми кваліфікаційних екзаменів,
  • програми практик
  • рекомендації до виконання дипломних робіт.

На кафедрі постійно триває процес створення нової та оновлення вже існуючої навчально-методичної документації.