Завдяки участі Національного університету «Запорізька політехніка» у проєктах Німецької служби академічних обмінів DAAD «Virtual Master Cooperation Data Science» (ViMaCs) та «EuroPIM Virtual Master School Ukraine» (EU-ViMUk) науково-педагогічні працівники університету пройшли курси:

• «Англійська мова для викладання у вищій освіті» (English-Medium Instruction in Higher Education) Норвічського інституту мовної освіти (м. Норвіч, Велика Британія) у дистанційному форматі: завідувач кафедри програмних засобів С.О. Субботін, професор кафедри програмних засобів А.О. Олійник, доцент кафедри програмних засобів Т.І. Каплієнко, доцент кафедри інформаційних технологій електронних засобів Н.О. Миронова, доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж М.Ю. Тягунова, асистент, аспірант кафедри програмних засобів С.Д. Леощенко)
  • «Навчання викладачів: Англійська мова для підготовки викладачів» на базі Дортмундського університету прикладних наук і мистецтва (м. Дортмунд, Німеччина) в очному форматі: завідувач кафедри іноземних мов Ю.О. Соболь, доцент кафедри програмних засобів А.В. Пархоменко, доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж, доцент кафедри програмних засобів за сумісництвом І.Я. Зеленьова, доцент кафедри електроприводу та автоматизації, доцент кафедри програмних засобів за сумісництвом А.Є. Казурова.

Програми курсів містили огляд відповідних курсів, огляд найважливіших чинників, що впливають на викладання англійською мовою, виклад сучасних педагогічних технологій, огляд інструментальних засобів викладання, різноманітні практичні завдання, індивідуальні виступи та групове спілкування, виконання індивідуального завдання та отримання відгуку від іноземного викладача.

В межах курсів слухачі отримали важливі теоретичні знання та практичний досвід застосування сучасних педагогічних технологій та засобів, зокрема для викладацької діяльності, а також надання мовної підтримки здобувачам при викладанні англійською мовою. Отримані знання та навички сприятимуть подальшій участі співробітників університету у міжнародній діяльності, підвищать якість їхньої викладацької майстерності та загальний рівень євроінтеграції університету.