Прізвище: Жван

Ім'я: Віктор

По батькові: Денисович

Посада: професор

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Вчене звання: професор кафедри технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів

Обліковий запис науковця (ORCID): 0009-0006-7593-1696

Обліковий запис науковця (Google Scholar): Жван Віктор Денисович - ‪Google Академія

Освіта: вища

• Харківський інженерно-будівельний інститут (Харківський національний технічний університет будівництва і архітектури), факультет промислового та цивільного будівництва у 1970 році, промислове та цивільне будівництво, інженер будівельник,

Дисертації:

• Кандидатська дисертація зі спеціальності – 05.23.08 Технологія і організація будівельного виробництва, 1981 рік, Київський Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій

Підвищення кваліфікації та стажування:

• ТОВ «Центр підвищення кваліфікації «Європроект», свідоцтво №00632, за напрямом інженерно-будівельне проектування (Спеціальний модуль – Забезпечення механічного опору та стійкості), обсягом 22 години, липень 2018 р.
  • ТОВ «Центр підвищення кваліфікації «Європроект», свідоцтво №00625, за напрямом інженерно-будівельне проектування (Загальний модуль), обсягом 26 годин, липень 2018 р.
  •  Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, спроможність виконання яких визначено кваліфікаційним сертифікатом Технічне обстеження будівель і споруд класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки). Категорія: Експерт будівельний I категорії.
  • ТОВ «Екоенерготехпроект», свідоцтво №233, за напрямом Експерт за програмами:
    Загальний модуль підвищення кваліфікації відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури – експертів.
    Програма підготовки до професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури. Спеціальний модуль – Технічне обстеження будівель та споруд.
  • ТОВ «Центр підвищення кваліфікації «Європроект», свідоцтво №00241, підготовка до професійної атестації інженерів проектувальників першої категорії, обсягом 10 години, вересень 2018 р.
  • Підвищення кваліфікації за напрямом «Сучасні архітектурні рішення проектування будівель і споруд», тривалістю 180 годин, сертифікат ХБП#005 від ТОВ «Харківбудінпроект», 2020 р.

Наукові інтереси:

• Технологія будівельного виробництва під час реконструкції будівель та споруд
  • Технологія улаштування покрівель

Дисципліни, які викладає:

• Технологія будівельного виробництва
  • Технологія зведення і монтажу будівель та споруд

Основні наукові роботи (публікації):

• Жван В.Д. Відновлення інженерних мереж діючих промислових підприємств із застосуванням енергозберігаючих технологій / В.Д. Жван, О.Л. Іщенко, В.В. Долгов // Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин – Київ: КНУБА, 2019, Вип. 39 –Ч. 1. – С.203-208.
  • Жван В.Д. Підвищення енергоефективності будинків з мансардними покрівлями / В.Д. Жван, І.В. Доненко, М.П. Марченко // Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин – Київ: КНУБА, 2019, Вип. 39 –Ч. 1. – С.150-155.
  • Жван В.Д. Аналіз методів прокладання зовнішніх інженерних мереж / А.П. Таран, В.Д. Жван, І.В. Доненко, С.О. Куліш // Комунальне господарство міст – Харків: ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, 2020, Вип. 157 –Т.4. – С.7-11.
  • Жван В.Д., STRECHY 2020, 257. BRATISLAVSKÉ SYMPÓZIUM, CECH STRECHÁROV SLOVENSKA. Vás pozýva HLAVNÁ TÉMA. VLASTNOSTI KVALITNEJ STRECHY BRATISLAVA hotel Bratislava, Seberíniho Матеріал доповіді «Підвищення енергоефективності покрівель». Доповідач Проф. Жван В.Д. Україна
  • Жван В.Д. (2022) Дослідження впровадження заходів з підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків другої половини ХХ століття / Н.М. Левченко, В.Д. Жван, А.М. Кузьменко // Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди: Збірник наукових праць. Вип. 42 // Рівне, НУВГП – 2022. – С. 249-257.
  • Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• IV Міжнародна науково-технічної конференції "Ефективні технології в будівництві" (м. Київ, КНУБА, 28-29 березня 2019 р.)
  • Конференція Будівництво об’єктів нерухомості Виклики часу. «Основи на які спирається сфера будівництва» місто Київ, 12 – 13.12.2019 року
  • STRECHY 2020, 27. BRATISLAVSKÉ SYMPÓZIUM, CECH STRECHÁROV SLOVENSKA. Vás pozýva HLAVNÁ TÉMA. VLASTNOSTI KVALITNEJ STRECHY BRATISLAVA
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми енергоресурсозбереження в будівництві, містобудуванні та житлово-комунальному господарстві» (м. Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка»,16-18 листопада 2020 р.)
  • Науково-практичні конференції «Тиждень науки» (м. Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2018-2021 рр.)
  • ХХVІІI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, 25 березня 2020 р., м. Вінниця
  • Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Рік початку діяльності в університеті: 2015

Мови спілкування: українська, російська, німецька