Прізвище: Дегтяр

Ім'я: Сергій

По батькові: Іванович

Посада: старший лаборант кафедри ОТЗВ

Участь у роботі рад і державних структур:

Науковий ступінь:

Вчене звання:

Обліковий запис науковця (ORCID):

Освіта: вища

Трудову діяльність розпочав в 1971 р. слюсарем-складальником на кордовому заводі. З 1974 р. працював на кафедрі «Обробка металів тиском» в ЗМІ ім. В.Я. Чубаря. З 1978 р - електромонтажник на  ВАТ «Мотор Січ». З 1982 р. по 1984р. - ЗМІ, кафедра ОМД, старший лаборант. У 1984 р. закінчив машинобудівний інститут, за фахом «Обробка металів тиском», потім працював на заводі «Радіоприлад». З 2004 р. завідувач лабораторією на кафедрі «Машини і технології ливарного виробництва» ЗНТУ. З 2011 р. на кафедрі ОТСП - майстер виробничого навчання. В даний час - старший лаборант кафедри «Обладнання та технологія зварювального виробництва». Захоплення: риболовля, бджільництво.

Відзнаки та нагороди:

Рік початку діяльності в університеті: 1974

Мови спілкування: російська - добре, українська - добре, англійський - зі словарем

Контакти:

адреса: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063