1. Васильєва Л.О. Підвищення ефективності роботи пункту навантаження металопродукції визначенням зон роботи кранів / Л.О. Васильєва, О.О. Широкопояс (Т-318м) // Транспортні системи та технології : проблеми та перспективи розвитку. Тези доповідей ІІ Регіональної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів 12 квітня 2019 року [Електронний ресурс]/ Редкол.: С. М. Турпак (відпов. ред.) Електрон. дані. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. - Назва з тит. екрана. - С. 73-75.
  2. Каплуновська А.М. П’ять рівнів логістичного обслуговування / А.М. Каплуновська, А.О. Цокуренко (Т-318м) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – С. 56-58.
  3. Кирюхин А.С. Общий анализ методов прогнозирования движения транспортных потоков / А.С. Кирюхин (Т-318м), И.М. Райда // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – С. 62-64.
  4. Кузькін О.Ф. Дослідження змінюваності середної відстані поїздки пасажира на міських маршрутах загального користування міста Запоріжжя / О.Ф. Кузькін, Р.С. Монін (Т-316) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – С. 58-60.
  5. Кузькін О.Ф. Оцінка ефекту узгодження розкладів руху на спільних ділянках міських автобусних маршрутів / О.Ф.Кузькін, К.М. Чеботар (Т-316) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – С. 60-62.
  6. Тарасенко О. В. Дослідження швидкості руху транспортних засобів на вулицях та дорогах м. Запоріжжя / О.В.Тарасенко, К.М. Чеботар (Т-316) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – С. 64-66.
  7. Трушевський, В.Е. Дослідження ефективності застосування табло зворотного відліку часу на пішохідних світлофорах / В.Е. Трушевський, В.І. Ходан (Т-316) // Транспортні системи та технології : проблеми та перспективи розвитку. Тези доповідей ІІ Регіональної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів 12 квітня 2019 року [Електронний ресурс]/ Редкол.: С. М. Турпак (відпов. ред.) Електрон. дані. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. - Назва з тит. екрана. - С. 14-15.
  8. Турпак, С.М. Використання комбінованого зчіпного пристрою для обслуговування мартенівського виробництва / С.М. Турпак, Л.А. Веремеєнко, Д.В. Прокопенко (Т-818сп) // Транспортні системи та технології : проблеми та перспективи розвитку. Тези доповідей ІІ Регіональної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів 12 квітня 2019 року [Електронний ресурс]/ Редкол.: С. М. Турпак (відпов. ред.) Електрон. дані. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. - Назва з тит. екрана. - С. 89-91.
  9. Турпак С.М. Організація мультимодальних перевезень пасажирі на автомобільно-залізничних мостах / С.М. Турпак, А.М. Каплуновська, К.Ю. Кудінова (Т-318м) // Транспортні системи та технології : проблеми та перспективи розвитку. Тези доповідей ІІ Регіональної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів 12 квітня 2019 року [Електронний ресурс]/ Редкол.: С. М. Турпак (відпов. ред.) Електрон. дані. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. - 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. - Назва з тит. екрана. - С. 63-64.