Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека запрошує викладачів, аспірантів та студентів Запорізького національного технічного університету на презентацію «Нові ресурси для нових стандартів вищої освіти».

Учасники презентації отримають інформацію про можливості використання Електронної бібліотеки США eLibraryUSA та електронного сервісу Гете-Інституту Onleihe, безкоштовний доступ до яких надає Запорізька обласна бібліотека за підтримки центру «Вікно в Америку» та Гете-Інституту. Відвідувачі презентації також ознайомляться з англомовними науковими журналами провідних видавництв світу, які пропонує Запорізька обласна бібліотека за підтримки The Journal Donation Project.

Серія презентацій відбудеться з 14 по 17 березня та з 21 по 24 березня у Відділі документів іноземними мовами Запорізької обласної бібліотеки (просп. Леніна, 142, 3-й поверх, к. 32). Ви можете обрати зручний для вас час з 11:00 до 16:00 та повідомити про вашу участь за тел. 787-53-59 або надіславши повідомлення на електронну адресу woazaporizhzhia@gmail.com. Тривалість презентації 40 хвилин.

З деталями ви можете ознайомитись у документах, що додаються.

Презентація нових ресурсів для нових стандартів вищої освіти (pdf, 764 КБ)

З повагою,
Волкова О.В.