Окрім успіхів на науковій ниві, кафедра виховує першокласних організаторів та лідерів.  Пітдтвердженням цього є те, що студенту групи ІФ-214 Лук`яненку Олександру, в рамках конкурсу "Студент -року",  присвоєно звання "Струдент - староста 2018 року". Вітаємо. Крокуючи невеликими перемогами прокладається стежка до величезних надбань. Пишаємось!!!!

Не поринай в тенета гуманітарного марнославства - твоє майбутнє, друже, на просторах МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА !!!

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ

10-12.04.2019 року у Національній металургійній академії України відбулася щорічна Всеукраїнська олімпіада з матеріалознавства, в якій прийняли участь студенти груп ІФ-214 - Гордієнко Максим та Лук`яненко Олександр та ІФ -615 - Давиденко Едуард.

Вітаємо Давиденко Едуарда, який посів третє місце!!!

Бажаємо всім творчого натхнення та нових досягнень !!! Кафедра виховує справжніх чемпіонів !!!