3 лютого відбувся фінальний етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учасниками якого стали переможці обласного етапу закладів освіти Запорізької області: 20 учнів загальної середньої, 3 — професійно-технічної, 4 студенти фахової передвищої та 4 — вищої освіти.

Цьогоріч престижні мовно-літературні змагання присвячені 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Фіналістів привітали заступник директора Департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук, проректорка з науково-методичної роботи КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Олена Варецька. Вони побажали гідно представити Запорізький регіон на заключному етапі міжнародного інтелектуального змагання.

У межах урочистої церемонії грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації було нагороджено переможців обласного етапу конкурсу та їх наставників. Серед нагороджених — студентка Запорізької політехніки Вікторія Ковтун (БАД-532) і її наукова керівниця, докторка філософії Галина Онуфрієнко. Переможці отримали від Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України пам'ятні подарунки — видання творів письменників-земляків.

Після урочистостей конкурсанти виконали творчі завдання конкурсу.

Бажаємо найкращого результату на фінальному загальнонаціональному етапі ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!