15 червня відбулася офлайн-зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь» в Національному університеті «Запорізька політехніка».

До заходу долучилися студенти та випускники, які навчаються або навчались за освітніми програмами: ливарне виробництво, зварювання, матеріалознавство, обробка металів тиском, електромеханічне обладнання енергоємних виробництв та теплоенергетика.

Спікерами зустрічі виступили:

• директор з персоналу Сергій Якименко, начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу Сергій Койпиш,
  • начальник відділу розвитку персоналу Володимир Гриценко, начальник відділу кадрів Олег Шпиковський.

Вони наголосили на важливості й актуальності технічних спеціальностей. Спікери також пояснили, за яких умов на ПАТ «Запоріжсталь» відбувається кар'єрне зростання, й окреслили особливості кадрової політики.

Студенти ставили питання щодо навчання на дуальній формі освіти, про переваги роботи на підприємстві та про проходження практики.

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. – Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260