Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні.

Аналіз результатів стане дієвим інструментом самовдосконалення та розвитку Національного університету «Запорізька політехніка».

Ваша участь та відгуки є цінними для нас, оскільки вони сприятимуть поліпшенню якості освіти та робочого середовища в університеті.

Мета цього опитування: отримати деталізовану інформацію, ваші пропозиції та оцінку різних аспектів діяльності університету за останній час.

Ми зацікавлені у ваших відгуках щодо якості управління, взаємодії між структурними підрозділами, розвитку корпоративної культури та інших ключових елементів нашого університету.

Опитування повністю анонімне.

Ваші відповіді будуть використані виключно для аналітичних цілей і представлені в узагальненому вигляді.

Щиро вдячні за ваш час та увагу.

Будь ласка, пройдіть опитування в період з 01 по 15 листопада 2023 р. включно, заповнивши анкету за посиланням:

Віримо, що спільними зусиллями ми можемо зробити НУ «Запорізька політехніка» кращим місцем для роботи, навчання та наукової діяльності.

Адміністрація НУ «Запорізька політехніка»