10 листопада студенти Запорізької політехніки, ректор Віктор Грешта, адміністрація та співробітники університету взяли участь у висадці саджанців дерев.

Попри прохолодну погоду всі учасники сумлінно виконували свої задачі: розрахували ідеальну відстань між саджанцями, готували місце для висадки та займались поливом.

Ми вдячні за допомогу в організації заходу, гендиректору ПАТ «Запоріжсталь» Роману Слободяняку, директору «Зеленого центру Метінвест» Олександру Балабі, керівнику Молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Анатолію Ширмі, керівнику громадської організації «Нова надія 2023» Олександру Губницькому, а також Олександру Воротнику за подаровані дерева.

Запорізька політехніка завжди опікувалась екологією нашого регіону. Зараз ми працюємо над озелененням міста Запоріжжя. Проте ми віримо, що зовсім скоро у нас буде багато роботи з відновлення та розбудови всієї території Запорізької області!