Сьогодні в стінах Запорізької політехніки відбувся патріотичний квест з елементами спортивного орієнтування до Дня Конституції України за організації Обласної студентської ради та студентського самоврядування нашого університету.

У ньому взяли участь 8 команд з навчальних закладів міста, серед яких Будівельний коледж, Коледж бізнесу та харчових технологій, Гідроенергетичний коледж, Електротехнічний коледж, Авіаційний коледж, Коледж комп'ютерних технологій та Національний університет «Запорізька політехніка».

Учасників привітали ректор університету Віктор Грешта, депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков, голова Обласної студентської ради Демид Євтушенко та голова студентського самоврядування Запорізької політехніки Марія Павленко. Вони побажали всім учасникам перемоги та закликали брати участь в різних заходах, спрямованих на покращення знань з процесу державотворення.

Квест складався з 8 основних локацій. Різноманітні завдання були спрямовані на те, щоб поглибити знання української культури, з історії та правознавства.

За результатами активної боротьби найбільшу кількість балів набрала команда «Хатка-загадка» Запорізького фахового коледжу комп'ютерних технологій. Вітаємо з перемогою.

Ми завжди раді вітати активну молодь нашого міста й області у Запорізькій політехніці, до нових зустрічей на молодіжних заходах.