Вітаємо з перемогою на фінальному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентку 2 курсу факультету будівництва, архітектури та дизайну Вікторію Ковтун, яка здобула перемогу, як і минулого року, під науковим керівництвом доцентки кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Галини Онуфрієнко.

Цьогорічну конкурсну роботу Вікторії Ковтун до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у номінації «Студенти ЗВО (університети, академії; негуманітарний профіль)» відзначено Дипломом II ступеня (наказ МОН №398 від 26.03.2024 р.).

Бажаємо студентці та її науковому керівнику нових перемог та натхнення для розкриття інтелектуальних і творчих здібностей!