Вітаємо переможців та учасників XVI Міжнародного конкурсу науково-дослідних культурно-мистецьких робіт іноземними мовами «Сучасна освіта: найбільші загрози та виклики»:

Олександра Круголя (СН-112_2) — диплом першого ступеня у номінації «Особиста думка»

Марію Башкатову (СН-312) — диплом другого ступеня у номінації «Аналітичний підхід»

Юрія Герасіна (СН-313.2) — диплом третього ступеня у номінації «Критичне мислення»

Річарда Пугача (СН-312) та Артема Сопіна (СН-123) — сертифікати учасників

Студенти отримали омріяні дипломи та сертифікати, а також пам'ятні подарунки від університету.

Учасників привітав ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Під час неформального спілкування ректор поцікавився поглядами студентів на проблеми сучасної освіти в Україні та побажав подальших звершень і нових перемог.

Наукові керівники професорка Анна Брутман та доцент Юрій Полєжаєв отримали подяки від ректора.

Ми вдячні колегам із Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за можливість участі наших студентів у цьому інтелектуальному заході!