Минулого тижня було підписано меморандум про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

Сьогодні, 7 лютого, випускники-магістри Запорізької політехніки разом з ректором університету Віктором Грештою, проректором з НПР, СЕР та МП Андрієм Іванченко та керівницею Центру сприяння працевлаштуванню Мариною Зінченко відвідали Запорізький НДЕКЦ МВС України.

Для випускників та представників політехніки було проведено екскурсію, під час якої майбутні фахівці на власні очі змогли побачити роботу експертів. Студенти також мали змогу дізнатися про умови працевлаштування та пройти співбесіду.

Якщо тебе зацікавила робота в Запорізькому НДЕКЦ МВС України — звертайся до Центру сприяння працевлаштуванню та отримуй відповіді на усі питання в аудиторії 329-А (головний корпус університету).

e-mail: sp.zntu@gmail.com

телефон: +38061-7644592, +38061-7698599