Абітурієнт 2020
Національний університет «Запорізька політехніка»
оголошує набір на підготовчі курси

З 1 вересня почався прийом слухачів на курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Підготовка до ЗНО на курсах НУ «Запорізька політехніка» передбачає поглиблене вивчення предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу. Навчальні групи формуються за оптимальною кількістю слухачів (20-25 осіб) з метою досягнення найкращих результатів. Існує п'ять напрямів підготовки: технічний, комп'ютерний, економічний, гуманітарний, дизайн.

Підготовка до ЗНО на курсах передбачає вивчення таких предметів (на вибір слухачів від 1 до 4):

- математика

- фізика

- українська мова та література

- англійська мова

- історія України

- географія

- біологія

- рисунок та композиція

Згідно з наказом МОН України «Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» студенти (учні) коледжів та професійно – технічних училищ, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, обов'язково проходитимуть ЗНО з української мови та математики або історії України.

Шановні студенти (учні) коледжів та професійно – технічних училищ!

Центр доуніверситетської підготовки при
Національному університеті «Запорізька політехніка»
запрошує вас на підготовчі курси
для підготовки до ЗНО з української мови, математики або історії України.

Наші викладачі гарантовано підготують вас до успішного складання ЗНО. За підсумками вступної кампанії 2019 року понад 98% випускників системи доуніверситетської підготовки вступили до НУ «Запорізька політехніка» та інших ВНЗ України.

Випускникам підготовчих курсів, які пройшли підсумкову атестацію, у разі вступу на навчання на інженерно-технічні спеціальності до конкурсного бала нараховуються додаткові бали.

Необхідні документи:

- паспорт (копія)

- ідентифікаційний код (копія)

- квитанція про оплату (копія)

- заява

Вартість навчання:

1000 грн. за один предмет (з можливістю вибору предметів).

2000 грн - рисунок та композиція.

Заняття на підготовчих курсах починаються з 1 жовтня.

Години занять: з 16.30 до 19.20.

Для іногородніх абітурієнтів:

Вартість навчання: 2300 грн. за три предмети (з можливістю вибору предметів). Заняття щосуботи з 8.30.

Адреса підготовчих курсів:

вул. Тургенєва, 39, ауд. 194A (ІV корпус).

Довідки за телефоном: 769-86-24

Реквізити на оплату «Оплата за підготовчі курси» (PDF, 24 KБ):

Національний університет «Запорізька політехніка»

ПІБ (слухача курсів), ід. код

Сплата за навчання на підготовчих курсах

Р/рахунок 31256242100116

Код отримувача 02070849