20 квітня відбулось підписання договору про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя».

Підписання цього договору є консолідацією зусиль для проведення спільних нарад, семінарів, науково-практичних конференцій, засідань, круглих столів, екскурсій, майстер-класів, тренінгів та інших спільних профілактичних, інформативних заходів для боротьби з ВІЛ/СНІДом, вірусними гепатитами та туберкульозом, а під час дії воєнного стану здійснення заходів спрямованих на надання допомоги цивільному населенню, яке постраждало від російської агресії.

Ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта подякував від колективу працівників, студентів університету та його коледжів за допомогу від організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» та за вже реалізовані спільні проєкти.

Голова правління Благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» Ірина Дорошенко презентувала 18-річну роботу організації у м. Запоріжжя та представила можливості для студентів і випускників Запорізької політехніки щодо стажування, практики, працевлаштування та набуття нових навичок під час реалізації соціальних проєктів благодійної організації.

Впевнені, що це вагомий внесок у розвиток свідомого ставлення до здоров'я серед молоді!