5 травня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Громадською організацією «Національна федерація стрілецького хортингу України».

Стрілецький хортинг є сучасним, безпечним, динамічним, технологічним та захопливим засобом фізичної та військово-прикладної підготовки молоді, який започатковано студентом факультету Управління фізичною культурою та спортом Запорізької політехніки Сергієм ЄЛІНИМ.

Укладення Меморандуму формує підгрунтя для реалізації спільних проєктів та заходів, спрямованих на розвиток цього виду стрілецького спорту.

Впевнені, що спільна діяльність Запорізької політехніки та Національної федерації сприятиме популяризації та розповсюдженню стрілецького хортингу в Україні та поза її межами.