15 листопада ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта підписав меморандум з керуючим директором британської компанії Робертом Ньюманом. Головною метою компанії «CARVECO» є задоволення вимог глобального ринку художнього комп'ютерного проєктування (CAD) і автоматизованого машинобудування (CAM).

Під час зустрічі представники Запорізької політехніки презентували діяльність нашого університету партнерам та подякували народу Британії за підтримку України в боротьбі зі збройною агресією рф.

Було обговорено форми нашої подальшої співпраці:

• впровадження CAD/CAM-систем в освітній процес та наукову роботу Запорізької політехніки
  • стажування студентів в компанії «CARVECO»
  • розвиток it-технологій та наближення їх рівня до європейських стандартів
  • наукова співпраця й організація та участь у двосторонніх та багатосторонніх науково-освітніх проєктах

В обговоренні також взяли участь студенти Запорізької політехніки. Вони висловили сподівання щодо якнайшвидшого початку активної роботи.

Готові до плідної співпраці!