Кафедра психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» 8 грудня провела гостьову онлайн-лекцію на тему: «Системний підхід в індивідуальному та сімейному консультуванні й психотерапії».

Запрошена лекторка — Олена Халік — кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри загальної та вікової психології Криворізького державного педагогічного університету, членкиня УСП та НПА, фахівчиня з системної сімейної психотерапії — розглянула основні принципи системного підходу, проаналізувала його основні положення, описала практичні аспекти застосування в індивідуальному та сімейному консультуванні й психотерапії, познайомила учасників з окремими методиками та техніками роботи (методика «Сімейна дошка» за Я. Шнайдером) і відповіла на запитання учасників.

Тема лекції викликала величезну зацікавленість у присутніх, серед яких були здобувачі магістратури та бакалаврату спеціальності 053 «Психологія» нашого університету й співробітники кафедри психології (в. о. зав. кафедри Владислав Коваль, доценти Катерина Пилипенко, Ірина Бондаревич, Тетяна Бородулькіна). Всього в онлайн-лекції взяли участь понад 65 гостей.

Гостьову лекцію було проведено в межах вивчення здобувачами спеціальності 053 «Психологія» 4 курсу бакалавратури навчальної дисципліни «Психологічне консультування» (ОП 053 «Психологія»), викладачка — доцентка кафедри психології Тетяна Бородулькіна.

Протягом місяця кожний зареєстрований гість отримає електронний сертифікат учасника лекції від НУ «Запорізька політехніка».

Відеозапис лекції протягом двох тижнів буде розміщено на ютуб-каналі кафедри психології за посиланням: https://www.youtube.com/@psychology_nuzp

Кафедра психології висловлює величезну вдячність запрошеній лекторці та всім учасникам за активну участь у нашому заході!