14 листопада у Запорізькій політехніці відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки.

Переможців, наукових керівників і членів конкурсної комісії привітали заступник голови обласної державної адміністрації Євген Мироненко, начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова, ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та виконувач обов'язків ректора Запорізького національного університету Микола Фролов.

Цього року у конкурсі в 16-ох номінаціях взяли участь 194 наукові роботи, з них 89 робіт представила Запорізька політехніка, і ще 2 роботи були підготовлені у співпраці наших науковців і молодих спеціалістів підприємств Запорізької області.

Раді вітати переможців!

Максим Чорнобук — переможець серед студентів у номінації «Фізико-математичні науки», науковий керівник — старший викладач кафедри програмних засобів Євген Федорченко.

Денис Біліонок — переможець серед студентів і серед молодих спеціалістів у номінації «Технічні науки», науковий керівник — доцент кафедри фізичного матеріалознавства Дар'я Ткач.

Олександр Лук'яненко — переможець серед молодих учених у номінації «Технічні науки», науковий керівник — проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв.

Олександр Тарарін — переможець серед молодих учених у номінації «Технічні науки», науковий керівник — професор кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Володимир Зіновкін, Андрій Третьяков.

Анастасія Безхлібна — переможниця серед молодих учених у номінації «Економічні науки», науковий керівник — професор кафедри менеджменту Петро Гудзь.

Тетяна Новак — переможниця серед молодих учених у номінації «Філософські та соціологічні науки», науковий керівник — професор кафедри соціальної роботи Василь Попович.

Лідія Купіна — переможниця серед молодих учених у номінації «Державне управління та політичні науки», науковий керівник — завідувач кафедри загальноправових та політичних наук Дмитро Арабаджиєв.

Надія Золотих — переможниця серед студентів у номінації «Фізичне виховання та спорт», науковий керівник — доцент кафедри управління фізичною культурою та спортом Наталія Корж.

Едуард Тельчаров — переможець серед молодих учених у номінації «Менеджмент», науковий керівник — декан факультету економіки та управління Владислав Корольков.

Максим Бабак — переможець серед молодих спеціалістів у номінації «Юридичні науки», науковий керівник — декан юридичного факультету Юрій Філей.

За роботу у складі конкурсної комісії завдячуємо нашим науково-педагогічним співробітникам:

Сергій Субботін — завідувач кафедри програмних засобів розглядав та оцінював роботи у номінації «Фізико-математичні науки» .

Юлія Петруша — доцент кафедри композиційних матеріалів, хімії та технології — номінація «Біологічні, хімічні науки, екологія».

Дар'я Гурова — доцент кафедри туристичного, готельного та ресторанного бізнесу — номінація «Географічні та геологічні науки».

Юрій Крисан — доцент кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок — номінація «Технічні науки».

Анна Бакурова — професор кафедри системного аналізу та обчислювальної математики — номінація «Сільськогосподарські науки».

Тетяна Кукліна — доцент кафедри туристичного, готельного та ресторанного бізнесу — номінація «Історичні науки та культурологія».

Анастасія Зеркаль — професор кафедри маркетингу та логістики — номінація «Економічні науки».

Тетяна Серга — доцент кафедри соціальної роботи — номінація «Філософські та соціологічні науки».

Галина Онуфрієнко — доцент кафедри українознавства та загальної мовної підготовки — номінація «Філологічні науки».

Дмитро Шиян — доцент кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права — номінація «Юридичні науки».

Віктор Кузьмін — доцент кафедри психології — номінація «Педагогічні та психологічні науки».

Олена Бурка — доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії — номінація «Медичні та фармацевтичні науки».

Майя Дуднік — старший викладач кафедри дизайну — номінація «Мистецтвознавство, архітектура та дизайн».

Григорій Буканов — професор кафедри конституційного, адміністративного та трудового права — номінація «Державне управління та політичні науки».

Ганна Омок — доцент кафедри управління фізичною культурою та спортом — номінація «Фізичне виховання та спорт».

Ірина Нечаєва — доцент кафедри менеджменту — номінація «Менеджмент».

Найщиріші побажання нових успіхів переможцям обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки! Талановита, освічена, активна молодь — запорука нашого світлого майбутнього!