З нагоди Дня фізичної культури і спорту України було підбито підсумки обласного спортивного конкурсу Sport star 2023

Нагородами було відзначено діячів з фізичної культури та спорту, видатних спортсменів та тренерів Запорізької області за номінаціями конкурсу, серед яких були студенти НУ «Запорізька політехніка».

Пишаємось досягненнями наших спортсменів, які сьогодні своїми спортивними перемогами демонструють нескореність та незламність українського народу.

Багато спортсменів сьогодні виборюють омріяну Перемогу в лавах Збройних сил України, дякуємо кожному.

Почесною грамотою Запорізької обласної ради було нагороджено ректора Національного університету «Запорізька політехніка» Віктора Грешту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Запорізькій області.

Національний університет «Запорізька політехніка» й надалі буде підтримувати студентський спорт та олімпійський спортивний рух Запорізького краю.

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, вболівальникам нових спортивних перемог!

Слава Україні!