Завершився перший тиждень Канікул з Політехнікою! Нашою метою було не тільки познайомити школярів з університетом, а й надати їм корисні знання та допомогти покращити навички, потрібні для повсякденного життя.

Для того, щоб досягнути ідеального балансу між користю та цікавістю, викладачі Запорізької політехніки підготували інтерактивні майстер-класи з різних тем з огляду на сучасні запроси та потреби юнацтва.

Учні спробували такі активності:

• 3D-моделювання в середовищі ArchiCad
  • створення коду для платформи Arduino для керування освітленням в автоматизованій системі Розумний будинок SMART HOUSE
  • розробка програми та збирання світлофора на основі Micro:bit

Також школярі були на віртуальній екскурсії будівництвом, познайомились з практичними проєктами наших студентів. Дізнавалися як підготуватись до майбутньої трудової діяльності та вчилися правильно презентувати себе та свої досягнення.

Попереду у наших молодих гостей ще цілий тиждень цікавого навчання і сюрприз наприкінці.

Попри всі виклики воєнного часу намагаємось створити для дітей найкращі умови та поділитися найціннішими знаннями!